İdari ve Teknik Kadro

İDARİ KADRO:

Spor Okulları Genel Koordinatörü:
Banu DİZDAR

Mali İşler Sorumlusu:
Erdal ARAP

Spor Okulları Genel Koordinatör Yrd. :
Göksu ARI 

Spor Okulları Bayi Sorumlusu :
Okan TAŞ

 

Spor Okulları Kayıt Merkezi :

Spor Okulları Muhasebe Sorumlusu :
Tuğba SÖYLEV

Futbol Spor Okulu Kayıt ve Kamp Sorumlusu:
Doğancan GÜMÜŞ

Basketbol Spor Okulları Kayıt ve Kamp Sorumlusu:
Ece KASIM

Voleybol - Atletizm Spor Okulları Kayıt ve Kamp Sorumlusu:
Çağlar Alper ÖZTÜRK

Cimnastik - Masa Tenisi - Boks Spor Okulu Kayıt Sorumlusu:
Aykut KAVUNCU

Yüzme Şubesi Kayıt Sorumlusu :
Burcu NURAY - Sinem ŞENKAL 

Yelken Şubesi Kayıt Sorumlusu :
Özlem KÖY
 

TEKNİK KADRO:

Futbol Okulları Teknik Sorumlusu:
Mustafa DÜLGER 

Futbol Okulu Antrenörleri:

Ahmet ÖZEN

Burak KAYMAK

Onur KOŞ

Fevzi ÇAKMAK

Sercan ACI

Mert ŞARBALKAN

Engin ERGİN

 

 

Basketbol Okulu Antrenörleri:

Simge EĞRETLİ

Mert Ahmet GÜNDÜZ

Cem DOĞAN

Baran AKALIN

Seyit TEKİN

Hakan SOYLU


Voleybol Okulları Teknik Sorumlusu:
İsa TEKLER

Voleybol Okulu Antrenörleri:

Tayfun ÜRETİR

Nilüfer SEZER

Muhammet SELEN

Deniz GÜNGÖR

Oktay METE

Ömer YAZMAN

 


Yüzme Okulları Teknik Sorumlusu:
İbrahim Onur AKSOY

Yüzme Okulu Antrenörleri:
Fatih BOYRAZ
Kerim SAK
Gizem ALKAN
Zeynep YETİŞEN
Öykü YAZICI
Merve TOPLAY
Seyithan ARSLAN
Efe ERDURAN
Tuncay Itri VANLI
Alpercan UZUN
Fatih ŞARLI

Yüzme Okulu Grup Liderleri:
Aylin ÇELEBİ
Seda DEMİRHAN
 

Masa Tenisi Okulları Teknik Sorumlusu:
Babür ÜSTÜNDAĞ

Masa Tenisi Okulu Antrenörleri:
Melis BUDAK
Pınar ERGÜL


Atletizm Okulları Teknik Sorumlusu:
Gürsel ÖZYURT

Atletizm Okulları Antrenörü:
Yeşim KONURALP 
Alper KULAKSIZ
 

Cimnastik Spor Okulları Antrenörü:
Pınar KUM
 

Cimnastik Grup Lideri:
Cansu ER
 

Yelken Okulları Teknik Sorumlusu:
Oğuz AYAN

Yelken Okulları Antrenörleri:
Eray ÖZDEMİR
Begüm ÖZER
Tuğçe SUBAŞI
Halil SAVAŞ

 

Fenerbahçe Spor Kulübü Spor Okulları Merkezi
Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri B girişi Münir Nurettin Selçuk Caddesi - Kızıltoprak / İstanbul

Futbol Okulu: 0216 542 92 41    Basketbol Okulu: 0216 542 92 43     Voleybol Okulu: 0216 542 92 61     Yelken Okulu: 0216 542 92 51
Yüzme Okulu: 0216 345 05 35 - 51     Masa Tenisi Okulu: 0216 542 92 42     Atletizm Okulu: 0216 542 92 42     Cimnastik Okulu: 0216 542 92 43    
Faks: 0216 542 92 98

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni