YETKİLİ BASKETBOL OKULLARI

 

İSTANBUL İÇİ BASKETBOL OKULLARI 2022

Okul Adı Bölge Yetkili Telefon Adresi E-Mail

İSTANBUL

Ataşehir

Ozan Özdemir

(0532)1768373

ATAŞEHİR EMLAK KONUT ORTAOKULU BARBAROS MAH. AL ZAMBAK SOK. NO 4B/1 VARYAP MERİDİAN BATI ATAŞEHİR/İSTANBUL

Eposta1
Eposta2
İSTANBUL Bakırköy Oktay Ergün (0538)4608801 ATAKÖY 7-8-9-10.KISIM MAH.UĞUR MUMCU BLV. ATAKÖY CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ SPOR SALONU Eposta2
İSTANBUL Büyükçekmece Yıldıray Yıldırım (0532)4323882 WORLD POINT SPOR MERKEZI (BEYKENT)  Eposta1
Eposta2
İSTANBUL

Beyoğlu

Semih Ömür (0555)8310212 ORBAY ORTAOKULU, PİYALEPAŞA BULVARI AĞAÇKÖPRÜ SOKAK NO:8 (PİYALEPAŞA İST.PROJESİ KARŞISI)             

Eposta1
Eposta2

İSTANBUL Beykoz Fatih Baysal
Gökmen Baysal 
(0533)3972222 ANADOLU HİSARI ORTAOKULU  Eposta2
İSTANBUL Çekmeköy Gülçin Akçay (0216)5941907 ÇEKMEKÖY ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ SPOR SALONU

Eposta1

Eposta2

İSTANBUL  Gaziosmanpaşa Sezgin Meral  (0551)2351907 KAZIM KARABEKİR MAH.İMAM HATİP BULVARI NO:2 KÜÇÜKKÖY ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ SPOR SALONU G.OSMANPAŞA/İSTANBUL   Eposta1
Eposta2
İSTANBUL Halkalı Mümin Tolga Turan (0530)5166872 GAZİ ANADOLU LİSESİ-ATAKENT MAH. 2.ETAP K.ÇEKMECE/HALKALI Eposta1
Eposta2
İSTANBUL Kartal Levent Yetişkin (0532)6564826 CUMHURİYET MAH.VATANSEVER CD.NO:2 YAKACIK ÖZEL BALKANLAR KOLEJİ Eposta1
Eposta2
İSTANBUL  Kağıthane  Murat Şahin  (0542)3471915 KAĞITHANE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ SPOR SALONU-ÇOBANÇEŞME CD.LİSE SK.NO:8 KAĞITHANE  Eposta2
İSTANBUL Kemerburgaz-Göktürk Erkan Aslan Yurtseven (0850)3041907
(0532)2817685
MİTHATPAŞA MAH.KAZIM KARABEKİR CD.NO:24 KEMERBURGAZ ŞEHİT ER SİNAN ŞEN ORTAOKULU  Eposta2
İSTANBUL  Kurtköy Ozan Özdemir  (0537)8237070 KURTKÖY ÇAMLIK MAH.ERGUVAN SK.NO:4 KOCA YUSUF AND.İHL Eposta2
İSTANBUL Maltepe

Peyami Şahin

(0532)4452830 KÜÇÜKYALI END.MESLEK ve TEKNİK LİSESİ AYDINEVLER MAH. Eposta1
Eposta2
İSTANBUL Tuzla-Aydınlı Cavit Akarsu (0531)8884000 TUZLA EMLAK KONUT CEMİL MERİÇ ORTAOKULU Eposta2
İSTANBUL Sancaktepe Durukan Çiçek (0554)1884230 ABDURRAHMANGAZİ MAH.MÜSLÜM CD. NO:1 SAMANDIRA MESLEKİ VE TEKNİK AND.LİSESİ Eposta2
İSTANBUL Sultangazi İsa Gürkan (0536)3564643 CUMHURİYET MAH.NECİP FAZIL CD.NO:43 SEYİD ATEŞ SPOR TESİSLERİ Eposta2
İSTANBUL Ümraniye  Ozan Özdemir  (0530)9652323 İNKILAP MAH.KÜÇÜKSU CD.NO:67 HALİDE EDİP MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ  Eposta2
İSTANBUL Florya Erkan Aslan Yurtseven (0850)3041907 ŞENLİKKÖY MAH. YAŞAR KEMAL SK. MURAT KÖLÜK İLKOKULU SİT. NO:2 FLORYA MURAT KÖLÜK İLKOKULU  Eposta2

TÜRKİYE GENELİ BASKETBOL OKULLARI 2022

Okul Adı Bölge Yetkili Telefon Adresi E-Mail
ADIYAMAN Merkez Fatih Uyar (0542)2432202 ALTINŞEHİR MAH.ÜNİVERSİTE YANI ADIYAMAN GENÇLİK MERKEZİ Eposta2
AFYON Merkez Hakan Emre (0532)2356208 ORDU BLVARI CD. AFYON LİSESİ KAPALI SPOR SALONU  Eposta2
ANKARA Balgat Alper Karakurumer 0312-230 32 54 ESKİŞEHİR YOLU ARMADA AVM MULTİ PERFORMANCE ACADEMY TESİSLERİ   Eposta1
Eposta2
ANKARA  Batıkent  Aykut Cerit  (0850)3061907
(0507)1046789
OFİS: İLKYERLEŞİM MH.BAŞKENT BULVARI 1991 SK.ASYMAÇ SİT.BLOK A1 NO:6 BATIKENT
SALON: BATIKENT UĞUR OKULLARI 
Eposta2
ANKARA Mamak Hanım Karaoğlu (0554)1861101 ANATOLİUM AVM KAT:1 Eposta2
ANTALYA Muratpaşa Fatih Baysal
Gökmen Baysal
(0533)3972222 DENİZ MAH.KONYAALTI CD.VALİ KONAĞI KARŞISI ANTALYA MESLEKİ VE TEKNİK ENDÜSTRİ LİSESİ Eposta2
BATMAN Merkez Erhan Yılmaz (0532)4127472 HAVAALANI KAVŞAĞI OKULLAR SK.NO:2A FİNAL OKULLARI KAMPÜSÜ Eposta2
BURSA  Nilüfer Etem Gürbulak (0505)2568710 19 MAYIS MAH.TUTKU CD.NO:22 ÖZEL MBA OKULLARI SPOR SALONU  Eposta2
EDİRNE Keşan Mehmet Kıvanç Bilir (0532)7737227 İLHAMİ ERTEM TİC. MESLEK ANADOLU LİSESİ SPOR SALONU /  İSPAT CAMİ MH.  Eposta2
EDİRNE  Merkez Mehmet Kıvanç Bilir (0554)8000055 ŞÜKRÜPAŞA MAH.ŞHT.POLİS MEMURU NEFİZE ÇETİN ÖZSOY CD.NO:23/A EMEL-ÖZGÜR SUBAŞIAY MESLEKİ VE TEK.AND.LİSESİ Eposta2
ERZİNCAN Merkez Erzincan FB Derneği  (0532)5905103
(0544)4473524
GENÇLİK SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ DEMİRKENT SPORCU FABRİKASI DEMİRKENT Eposta2
DENİZLİ Pamukkale Umut Sücüllü (0533)6524601
(0553)7190770
DENİZLİ PAMUKKALE ATATÜRK M.T.A.L KINIKLI MAH.ÜNİVERSİTE CD.NO:32 Eposta2
DİYARBAKIR Merkez Mustafa Çelebi (0532)5499341 DSİ 10.BÖLGE MÜD. SPOR SALONU Eposta2
DÜZCE Merkez Nuh Yüksel (0532)5846915 CEDİDİYE MAH.ŞHT.YALÇIN GÜZELER SK. DÜZCE ADNAN MENDERES MES.TEK.AND.L. Eposta2
GAZİANTEP Şahinbey Cihat Yasıllıgöz
Yakup Gezginci
(0505)2995817
(0553)4476610
BİNEVLER MAH. 57.SK.NO:5 ÖZEL UĞUR OKULLARI  Eposta2
HATAY Merkez Banu Mursal (0532)5117797 ÜRGEN PAŞA, AYŞE FİTNAT HANIM CD.NO:104 ÖZBUĞDAY ORTAOKULU Eposta2
KOCAELİ Merkez Gökhan Gök (0530)5104025 SİNAN DERELİ ORTAOKULU SPOR SALONU Eposta1
Eposta2
KOCAELİ Gölcük Mehmet Hakan Çınar (0533)9313745 ŞHT.VOLKAN TANTÜRK MES.VE TEK.AND.L. ADNAN MENDERES BULV. Eposta2
MERSİN Yenişehir Can Karataş
Umut Özbek
(0539)8651818 KUZEYKENT (AFETEVLER) MAH.29.CD.BULUT SK.NO:1/1 UMUT-CAN SPORTS CENTER Eposta2
SAMSUN Merkez  Orkun Köroğlu
Cenker Gemici
(0506)5869999
(0532)3751184
KADİFEKALE MH.30 AĞUSTOS CD.NO:3 PİRİ REİS MESLEKİ VE TEK. AND. LİSESİ İLKADIM/SAMSUN Eposta1
E
posta2
ŞANLIURFA Karaköprü Murat Hakan Gülgen (0505)9676685 GAP MESLEKİ VE TEK.AND.LİSESİ SPOR SALONU SEYRANTEPE MAH.8015 SK.NO:62/1 KARAKÖPRÜ Eposta2
YALOVA Kadiköy Ümit Görtay (0555)3432335 ÖZDEN MAH.AHMET YESEVİ CAD.NO:81/1 YALOVA UĞUR OKULLARI Eposta2

YURTDIŞI BASKETBOL OKULLARI 2021-2022

AZERBAYCAN Bakü Hamzayev AMİN 00994557199222 YASAMAL İLÇESİ D.ELEKBEROV 7               BAKÜ / AZERBAYCAN Eposta1
Eposta2

 

 

 

Fenerbahçe Spor Kulübü Spor Okulları Merkezi
Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri B girişi Münir Nurettin Selçuk Caddesi - Kızıltoprak / İstanbul

Futbol Okulu: 0216 542 92 41    Basketbol Okulu: 0216 542 92 43     Voleybol Okulu: 0216 542 92 61     Yelken Okulu: 0216 542 92 51
Yüzme Okulu: 0216 345 05 35 - 51     Masa Tenisi Okulu: 0216 542 92 42     Atletizm Okulu: 0216 542 92 42     Cimnastik Okulu: 0216 542 92 43    
Faks: 0216 542 92 98

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni