YETKİLİ VOLEYBOL OKULLARI

 

İSTANBUL İÇİ VOLEYBOL OKULLARI 2017-2018

Bölgesi Yetkili Kişi Telefon Numarası Adresi E-Mail
İSTANBUL Ataşehir Ozan ÖZDEMİR (0216)5171323 (0532)1768373 NURİ CINGILLIOĞLU ANADOLU LİSESİ SPOR SALONU-ATAŞEHİR Eposta1
Eposta2
İSTANBUL Beyoğlu Semih ÖMÜR (0555)8310212 ORBAY ORTAOKULU SPOR SALONU PİYALEPAŞA BULVARI AĞAÇKÖPRÜ SK. NO:8 KASTELLİ BLOKLARI ARKASI BEYOĞLU 

Eposta1
Eposta2

İSTANBUL Çekmeköy Kerem ARDA (0216)5941907
(0532)4414311
ATATÜRK TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ SPOR SALONU NECİP FAZIL MAH.DİLEKTAŞI SOK. KEMERDERE MEVKİ (ÇETİNKAYA MAĞAZASI ARKASI) Eposta1
İSTANBUL Gaziosmanpaşa  Sezgin MERAL (0551)2351907 KAZIM KARABEKİR MAH.İMAM HATİP BULVARI NO:2 KÜÇÜKKÖY ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ SPOR SALONU G.OSMANPAŞA/İSTANBUL   Eposta1
Eposta2
İSTANBUL Halkalı

Mümin Tolga TURAN
Haldun TURGUT 

(0212)5708809 (0530)5166872
(0538)5233368

GÜNEŞPARK EVLERİ KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ SPOR SALONU ATAKENT MH. 2. ETAP 223 CD. NO 19 HALKALI / K. ÇEKMECE

Eposta1
Eposta2

Eposta3

İSTANBUL Kartal Levent YETİŞKİN (0532)6564826 ŞEHİT HÜSEYİN AĞIRMAN TEK. VE ENDÜSTRİ MES. LİSESİ / KARTAL Eposta1
Eposta2
İSTANBUL Maltepe Serap Ekşioğlu Bayram (0543)8345034 MALTEPE AYDINEVLER MAH.SAKARYA SK.NO:7 SUZAN AHMET YALKIN ORTAOKULU Eposta2
İSTANBUL  Sancaktepe  İpek AKÇELİK

(0216)6319090
(0554)1884230

ABDURRAHMANGAZİ MAH.MÜSLÜM CD. NO:1 SAMANDIRA MESLEKİ VE TEKNİK AND.LİSESİ SAMANDIRA-SANCAKTEPE Eposta2
İSTANBUL  Sarıyer Gürcan CAN (0850)3048789 BEHÇET KEMAL ÇAĞLAR AND.LİSESİ ÇAYIR CD.BALTA LİMANI MAH. SARIYER  Eposta2
İSTANBUL Şişli Semih ÖMÜR (0555)8310212 CUMHURİYET MAH.ŞENDİL SOK. NO:54 ŞİŞLİ TALATPAŞA ORTAOKULU (BOMONTİ) Eposta2
İSTANBUL Yeşilköy  Yasin ORHAN (0551)3889487 YEŞİLKÖY MAH.BADEMLİ SK.NO:2 HALİL VEDAT FIRATLI İLKOKULU  Eposta2

İSTANBUL DIŞI VOLEYBOL OKULLARI 2017-2018

ANKARA Balgat Alper KARAKURUMER (0312)2303254 ESKİŞEHİR YOLU ARMADA AVM MULTİ PERFORMANCE ACADEMY TESİSLERİ  Eposta1
Eposta2
ANKARA Batıkent Aykut CERİT (0312)3861907
(0507)1046789
OFİS: İLKYERLEŞİM MH.BAŞKENT BULVARI 1991 SK.ASYMAÇ SİT.BLOK A1 NO:6 BATIKENT Eposta2
ÇANAKKALE Merkez Tayfun KÖKSAL (0533)6523032 İBRAHİM BODUR ANADOLU LİSESİ SPOR SALONU  Eposta1
E
posta2
ÇANKIRI  Merkez  Cem Gündoğmuş  (0538)4894933 SAĞLIK MESLEK YÜKSEK OKULU KAPALI SPOR SALONU  Eposta2
DENİZLİ Merkez Ali Acar  (0555)5690522 TESİS: CUMHURİYET AND.LİSESİ OFİS: PELİTLİBAĞ MAH.922 SK.NO:8/A Eposta2
DİYARBAKIR Merkez Hasan ÇELEBİ (0532)5499341 (0532)5497439 DSİ 10.BÖLGE MÜD.SPOR SALONU- LİSE CAD. YENİŞEHİR DİYARBAKIR Eposta1
Eposta2
DÜZCE  Merkez  Nuh YÜKSEL (0532)5846915 15 TEMMUZ DÜZCE AND.LİS.KAPALI SPOR SALONU NEZİH TÜTÜNCÜOĞLU BULV.HALK EĞT.MERKEZİ KARŞISI  Eposta2
EDİRNE Keşan Mehmet Kıvanç Bilir (0544)5457778 İLHAMİ ERTEM TİC. MESLEK ANADOLU LİSESİ SPOR SALONU/ İSPAT CAMİ MH. KEŞAN EDİRNE Eposta2
HATAY İskenderun Hakkan Arslan  (0532)3460062
(0543)4555622
VIPARK SPOR TESİSLERİ KARAAĞAÇ MH.UĞUR MUMCU CD.DOĞU AKDENİZ SİTESİ MİGROS ARKASI NO:362 Eposta2
KASTAMONU Tosya  Ertuğrul Çolakoğlu (0530)3003037 HARSAT MAH.21.SK.NO:21TOSYA MEHMET ERKARAGÜLLE SPOR SALONU  Eposta2
KOCAELİ Merkez Necmi GÖK (0530)5104025 MEHMET SİNAN DERELİ ORTAOKULU Eposta1
MUĞLA  Fethiye  Ali ACAR  (0555)5690522 TUZLA MAH.MUZAFFER DONTLU CD.NO:3 FETHİYE GENÇLİK HİZ.VE SPOR İLÇE MÜD.KAPALI SPOR SALONU Eposta2

 

Fenerbahçe Spor Kulübü Spor Okulları Merkezi
Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri B girişi Münir Nurettin Selçuk Caddesi - Kızıltoprak / İstanbul

Futbol Okulu: 0216 542 92 41    Basketbol Okulu: 0216 542 92 43     Voleybol Okulu: 0216 542 92 61     Yelken Okulu: 0216 542 92 51
Yüzme Okulu: 0216 345 05 35 - 51     Masa Tenisi Okulu: 0216 542 92 42     Atletizm Okulu: 0216 542 92 42     Cimnastik Okulu: 0216 542 92 43    
Faks: 0216 542 92 98

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni